Historia 2009/2010

Lp. Nazwa Mecze Br. zd. Br. st Bilans Pkt
1. Eko - Dom 13 92 32 +60 34
2. Repiński Wda-Pol 13 99 37 +62 33
3. Husqvarna-Quality Kościerzyna 13 72 25 +47 33
4. Pub La Rocca 13 54 39 +15 29
5. Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info 13 62 49 +13 21
6. Masters Team Piekarnia Kropidłowski 13 65 40 +25 18
7. Tropicana Kościerzyna 13 55 54 +1 18
8. Ekonomik Koscierzyna 13 50 60 -10 16
9. Kaliszanka Dziemiany 13 47 72 -25 16
10. Tad-Met 13 52 65 -13 15
11. Tencompol Polaszki 13 44 67 -23 13
12. Zlote Piaski 13 36 76 -40 13
13. Wroński Materiały Budowlane 13 46 86 -40 7
14. Bier Boys - Kajko Wielki Klincz 13 35 107 -72 3

Wyniki meczów

kolejka: 1 - 2009-11-21 - SOBOTA - Sokolnia

Wroński Materiały Budowlane 2 : 7 Eko - Dom \ 14:30

Tad-Met 3 : 6 Ekonomik Koscierzyna \ 15:20

Bier Boys - Kajko Wielki Klincz 0 : 8 Masters Team Piekarnia Kropidłowski \ 16:10

Husqvarna-Quality Kościerzyna 3 : 1 Zlote Piaski \ 17:00

Pub La Rocca 2 : 6 Repiński Wda-Pol \ 17:50

Kaliszanka Dziemiany 6 : 4 Tencompol Polaszki \ 18:40

Tropicana Kościerzyna 5 : 4 Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info \ 19:30

kolejka: 2 - 2009-11-28 - SOBOTA - Sokolnia

Tencompol Polaszki 4 : 4 Zlote Piaski \ 14:30

Wroński Materiały Budowlane 8 : 4 Bier Boys - Kajko Wielki Klincz \ 15:20

Ekonomik Koscierzyna 1 : 9 Tropicana Kościerzyna \ 16:10

Masters Team Piekarnia Kropidłowski 1 : 3 Pub La Rocca \ 17:00

Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info 7 : 2 Kaliszanka Dziemiany \ 17:50

Repiński Wda-Pol 2 : 4 Husqvarna-Quality Kościerzyna \ 18:40

Eko - Dom 9 : 6 Tad-Met \ 19:30

kolejka: 3 - 2009-12-05 - SOBOTA - Skorzewo

Pub La Rocca 5 : 1 Wroński Materiały Budowlane \ 14:30

Tropicana Kościerzyna 4 : 5 Tad-Met \ 15:20

Bier Boys - Kajko Wielki Klincz 2 : 13 Eko - Dom \ 16:10

Kaliszanka Dziemiany 9 : 6 Ekonomik Koscierzyna \ 17:00

Husqvarna-Quality Kościerzyn 6 : 3 Masters Team Piekarnia Kropidłowski \ 17:50

Zlote Piaski 5 : 4 Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info \ 18:40

Tencompol Polaszki 1 : 6 Repiński Wda-Pol \ 19:30

kolejka: 4 - 2009-12-12 - SOBOTA - Sokolnia

Ekonomik Koscierzyna 8 : 1 Zlote Piaski \ 14:30

Bier Boys - Kajko Wielki Klincz 3 : 6 Pub La Rocca \ 15:20

Tad-Met 3 : 6 Kaliszanka Dziemiany \ 16:10

Wroński Materiały Budowlane 0 : 9 Husqvarna-Quality Kościerzyna \ 17:00

Eko - Dom 8 : 2 Tropicana Kościerzyna \ 17:50

Masters Team Piekarnia Kropidłowski 3 : 4 Tencompol Polaszki \ 18:40

Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info 6 : 10 Repiński Wda-Pol \ 19:30

kolejka: 5 - 2009-12-19 - SOBOTA - Sokolnia

Kaliszanka Dziemiany 0 : 6 Tropicana Kościerzyna \ 14:30

Pub La Rocca 3 : 3 Eko - Dom \ 15:20

Husqvarna-Quality Kościerzyn 11 : 2 Bier Boys - Kajko Wielki Klincz \ 16:10

Zlote Piaski 0 : 4 Tad-Met \ 17:00

Tencompol Polaszki 4 : 7 Wroński Materiały Budowlane \ 17:50

Repiński Wda-Pol 5 : 1 Ekonomik Koscierzyna \ 18:40

Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info 2 : 1 Masters Team Piekarnia Kropidłowski \ 19:30

kolejka: 6 - 2010-01-02 - SOBOTA - Skorzewo

Wroński Materiały Budowlane 3 : 5 Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info \ 14:30

Pub La Rocca 2 : 1 Husqvarna-Quality Kościerzyna \ 15:20

Tropicana Kościerzyna 2 : 3 Zlote Piaski \ 16:10

Bier Boys - Kajko Wielki Klincz 3 : 12 Tencompol Polaszki \ 17:00

Tad-Met 2 : 11 Repiński Wda-Pol \ 17:50

Eko - Dom 7 : 0 Kaliszanka Dziemiany \ 18:40

Ekonomik Koscierzyna 3 : 6 Masters Team Piekarnia Kropidłowski \ 19:30

kolejka: 7 - 2010-01-09 - SOBOTA - Sokolnia

Repiński Wda-Pol 5 : 3 Tropicana Kościerzyna \ 14:30

Zlote Piaski 3 : 4 Kaliszanka Dziemiany \ 15:20

Tencompol Polaszki 1 : 6 Pub La Rocca \ 16:10

Husqvarna-Quality Kościerzyna 4 : 5 Eko - Dom \ 17:00

Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info 10 : 2 Bier Boys - Kajko Wielki Klincz \ 17:50

Masters Team Piekarnia Kropidłowski 5 : 3 Tad-Met\ 18:40

Ekonomik Koscierzyna 5 : 4 Wroński Materiały Budowlane \ 19:30

kolejka: 8 - 2010-01-16 - SOBOTA - Skorzewo

Eko - Dom 16 : 0 Zlote Piaski \ 14:30

Husqvarna-Quality Kościerzyna 8 : 0 Tencompol Polaszki \ 15:20

Kaliszanka Dziemiany 4 : 10 Repiński Wda-Pol \ 16:10

Pub La Rocca 1 : 8 Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info \ 17:00

Tropicana Kościerzyna 4 : 3 Masters Team Piekarnia Kropidłowski \ 17:50

Bier Boys - Kajko Wielki Klincz 3 : 7 Ekonomik Koscierzyna \ 18:40

Tad-Met 7 : 3 Wroński Materiały Budowlane \ 19:30

kolejka: 9 - 2010-01-23 - SOBOTA - Skorzewo

Tad-Met 5 : 2 Bier Boys - Kajko Wielki Klincz \ 14:30

Repiński Wda-Pol 11 : 2 Zlote Piaski \ 15:20

Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info 1 : 6 Husqvarna-Quality Kościerzyna \ 16:10

Masters Team Piekarnia Kropidłowski 12 : 3 Kaliszanka Dziemiany \ 17:00

Ekonomik Koscierzyna 3 : 3 Pub La Rocca \ 17:50

Wroński Materiały Budowlane 4 : 5 Tropicana Kościerzyna \ 18:40

Tencompol Polaszki 1 : 10 Eko - Dom \ 19:30

kolejka: 10 - 2010-01-30 - SOBOTA -

Tencompol Polaszki 2 : 3 Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info \ 14:30

Zlote Piaski 2 : 5 Masters Team Piekarnia Kropidłowski \ 15:20

Kaliszanka Dziemiany 5 : 5 Wroński Materiały Budowlane \ 16:10

Husqvarna-Quality Kościerzyna 5 : 2 Ekonomik Koscierzyna \ 17:00

Eko - Dom 3 : 2 Repiński Wda-Pol \ 17:50

Pub La Rocca 6 : 4 Tad-Met \ 18:40

Tropicana Kościerzyna 3 : 8 Bier Boys - Kajko Wielki Klincz \ 19:30

kolejka: 11 - 2010-02-06 - SOBOTA -

Masters Team Piekarnia Kropidłowski 4 : 5 Repiński Wda-Pol \ 14:30

Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info 3 : 6 Eko - Dom \ 15:20

Ekonomik Koscierzyna 3 : 5 Tencompol Polaszki \ 16:10

Wroński Materiały Budowlane 3 : 6 Zlote Piaski \ 17:00

Tad-Met 2 : 5 Husqvarna-Quality Kościerzyna \ 17:50

Bier Boys - Kajko Wielki Klincz 2 : 5 Kaliszanka Dziemiany \ 18:40

Tropicana Kościerzyna 3 : 5 Pub La Rocca \ 19:30

kolejka: 12 - 2010-02-13 - SOBOTA -

Husqvarna-Quality Kościerzyna 6 : 3 Tropicana Kościerzyna \ 14:30

Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info 5 : 0 Ekonomik Koscierzyna \ 15:20

Repiński Wda-Pol 12 : 4 Wroński Materiały Budowlane \ 16:10

Tencompol Polaszki 4 : 2 Tad-Met \ 17:00

Zlote Piaski 5 : 3 Bier Boys - Kajko Wielki Klincz \ 17:50

Eko - Dom 3 : 2 Masters Team Piekarnia Kropidłowski \ 18:40

Kaliszanka Dziemiany 1 : 3 Pub La Rocca \ 19:30

kolejka: 13 - 2010-02-20 - SOBOTA -

Ekonomik Koscierzyna 5 : 2 Eko - Dom \ 14:30

Wroński Materiały Budowlane 2 : 12 Masters Team Piekarnia Kropidłowski \ 15:20

Tad-Met 6 : 4 Mr-Servers.Net / Kościerzyna.Info \ 16:10

Bier Boys - Kajko Wielki Klincz 1 : 14 Repiński Wda-Pol \ 17:00

Tropicana Kościerzyna 6 : 2 Tencompol Polaszki \ 17:50

Pub La Rocca 9 : 4 Zlote Piaski \ 18:40

Kaliszanka Dziemiany 2 : 4 Husqvarna-Quality Kościerzyna \ 19:30

 

Promocje

więcej >

Po 10 zamówieniu na wynos dowolne danie GRATIS !!!
odbiór własny w lokalu lub z dostawą przy zamówieniu powyżej 15 zł

Nowości

więcej >

Schabowy zapiekany

Schabowy z papryką i ogórkiem zapiekany mozzarellą

23,00 zł

Dania obiadowe

więcej >

Spróbuj naszych dań!
Gwarantujemy 100% świeżości produktów.

Zobacz menu!